Adresa

Veterinární ordinace NEMOCNICE

Národní 83 (areál nemocnice)

55101 Jaroměř

Jaroměř

 

POZOR! ZMĚNA ORDINAČNÍ DOBY

 po-pá    13:00 - 17:00

 so         9:00-11:00

 Telefon: 491 813 090

 

V důsledku nouzového stavu jsme od pondělí 30.3.2020 přikročili k omezení ordinačních hodin. Po předchozí telefonické domluvě je možné si domluvit termín ošetření Vašeho zvířete i mimo toto rozmezí.

Pro akutní případy funguje pohotovost na telefonu 603 838 190. 

  

Vážení klienti, vzhledem k nouzovému stavu, který byl vyhlášen vládou ČR v reakci na šíření COVID-19 a doporučením, vydaným Komorou veterinárních lékařů, si dovolujeme požádat o vzájemnou ohleduplnost a respektování určitých opatření a hygienických zásad.

 Prosím, nenavštěvujte naši ordinaci, pokud máte příznaky infekčního onemocnění, jste v státem nařízené karanténě, nebo jste s takovou osobou přišli do kontaktu. Pokud stav zvířete vyžaduje akutní ošetření, je nutné, aby jej k veterináři dovedl někdo jiný. Abychom se vyhnuli shromažďování v čekárně, doporučujeme objednat pacienta předem na určený čas. Pokud se v čekárně nacházejí více než dvě osoby a není možné udržet dostatečný odstup (alespoň 2 metry), doporučujeme zvážit vyčkání venku před budovou.

 Posílili jsme desinfekční opatření v ordinacích a čekárnách, zároveň vyzýváme k dodržování všeobecných doporučení (dodržovat odstup, nesahat si na obličej, důkladně si omýt ruce mýdlem - této možnosti můžete využít i v naší ordinaci).

Do čekárny a ordinace vstupujte pouze s ochranou nosu a úst - rouškou, šátkem atd. Pokud máte respirátor s výdechem, ten chrání pouze vás, v takovém případě je nutné mít přes něj ještě roušku pro ochranu vašeho okolí.

 

 

 

Pohotovost: 603 838 190
Webové stránky vytvořil Acceler